Philips SPN3180A/60

Ochrana vaší domácnosti a elektronických spotřebičů by měla být prioritou. K tomu vám může výrazně dopomoct tato... více informací »
Philips SPN3180A/60
Značka: Philips
799 Kč
Přejít do obchodu »
Ochrana vaší domácnosti a elektronických spotřebičů by měla být prioritou. K tomu vám může výrazně dopomoct tato...

Ochrana vaší domácnosti a elektronických spotřebičů by měla být prioritou. K tomu vám může výrazně dopomoct tato přepěťová ochrana SPN3180A/60 značky Philips, která vaší elektroniku ochrání před různými nebezpečími. Přináší hned 8 zásuvek střídavého proudu, které vám poskytnou dostatek prostoru pro připojení mnoha zařízení najednou. Vybavena je přitom i 2metrovým přívodním kabelem, s nímž dosáhnete kamkoliv.Toto zařízení zachytí až 900 J při případném přepětí, a zabrání tak často fatálním škodám, které se mohou šplhat až k mnoha tisícům.Vlastnosti:

přepěťová ochrana opatřená indikátorem přepětí a zapojení
počet zásuvek: 8 (s proudovou zátěží 16 A)
délka kabelu 2 m (funguje i jako prodlužovačka)
francouzská zásuvka typu E použitelná v ČR, SR, PL, FR a Belgii splňuje normu CEE 7/5
absorbuje energii až 900 J a maximální zátěž 3680 W Hodně oblíbený výrobek Philips SPN3180A/60 lze sehnat přímo tady na našich stránkách v rubrice elektronika! Mrkněte na ještě jiné výrobky z této oblíbené kategorie za super peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele Philips. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Philips má skvělý sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob!

Super produkt Philips SPN3180A/60 originál od výrobce Philips jde sehnat u nás nyní opravdu výhodně! Aktuálně v akci od 799 Kč.