PE-PO podpalovač z dřevité vlny 100 ks PEFC

PE-PO podpalovač z dřevité vlny je určen pro použití v grilech, krbech, kamnech, kotlích a otevřených ohništích. Obsahuje... více informací »
PE-PO podpalovač z dřevité vlny 100
Značka: 4Home
199 Kč
Přejít do obchodu »
PE-PO podpalovač z dřevité vlny je určen pro použití v grilech, krbech, kamnech, kotlích a otevřených ohništích. Obsahuje...

PE-PO podpalovač z dřevité vlny je určen pro použití v grilech, krbech, kamnech, kotlích a otevřených ohništích. Obsahuje pouze dřevo a parafín. Hoří 7-10 minut bez zápachu a kouře. Výrobek je vhodný ke skladování v interiéru obytných místností. Obsah dřevin: Picea Podpalovač má certifikaci PEFC – výroba a distribuce splňují požadavky na trvale udržitelné hospodaření v lesích resp. jde o značku odpovědného lesnictví.
Hodně prodávaný produkt jde nakoupit bezprostředně tady u nás ve známé sekci doplňky ke grilům! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka 4Home pro vás vyrábí prvotřídní zboží.

Kvalitní a velmi žádaný produkt PE-PO podpalovač z dřevité vlny 100 ks PEFC od přední společnosti Designový nábytek máte možnost pořídit u nás právě extra výhodně! Výhodně za super cenu 199 Kč.