Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch 28 cm sk. poklice

Pánev se skleněnou poklicí Diamant překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její povrch je zpevněný skutečnými... více informací »
Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch 28
Značka: Orion
999 Kč
Přejít do obchodu »
Pánev se skleněnou poklicí Diamant překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její povrch je zpevněný skutečnými...

Pánev se skleněnou poklicí Diamant překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její povrch je zpevněný skutečnými diamantovými krystaly. Diamantové částice obsažené ve vnitřní vrstvě vynikají skvělou tepelnou vodivostí (předčí i takové materiály, jako je měď nebo stříbro) a zlepšují varné vlastnosti pánve. Nepřilnavý povrch s minimálním třecím odporem umožňuje přípravu zdravých a chutných pokrmů s minimem přidaných tuků, bez zásadních výživových ztrát. Lze použít jak k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, omáček. Příprava a následně konzumace jídla se tak stane skutečným požitkem. Použitím revoluční výrobní technologie a zvolenými materiály nedochází k uvolňování nebezpečných látek (PFOA FREE), snižují se tak škodlivé dopady na zdraví i životní prostředí. Dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie, dochází také k úspoře času. Konstrukce pánve je postavena tak, aby nedocházelo ke vzniku horkých míst, ale teplo bylo rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmu. Pánev lze používat na všechny typy spotřebičů, je vhodná i do myčky nádobí. Materiál: vysoce kvalitní slitina hliníku s prvotřídním nepřilnavým povrchem s obsahem diamantových částic, plast. Doplněna skleněnou poklicí s plastovým úchytem a otvorem pro únik páry. Tento designový produkt Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch 28 cm jde pořídit taky tady na našich stránkách ve známé rubrice vaření. Nyní můžete koupit vyjímečné kousky z naší kategorie za báječnou cenu!

Kvalitní a žádaný produkt Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch 28 cm sk. poklice od známého dodavatele Orion jde pořídit právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně! V akci za 999 Kč.