Outdoor Gear Turistický batoh Track červená, 33 x 49 x 22 cm

Tento barevný batoh se skvěle hodí na různé outdoorové aktivity,jako je turistika nebo jízda na kole. Má jednu hlavní a několik vedlejších... více informací »
Outdoor Gear Turistický batoh Track červená
Značka: 4Home
699 Kč
Přejít do obchodu »
Tento barevný batoh se skvěle hodí na různé outdoorové aktivity,jako je turistika nebo jízda na kole. Má jednu hlavní a několik vedlejších...

Tento barevný batoh se skvěle hodí na různé outdoorové aktivity,jako je turistika nebo jízda na kole. Má jednu hlavní a několik vedlejších kapes, do kterých si uložíte vše, co potřebujete. Samozřejmostí jsou nastavitelné popruhy.
Ve slevě tento produkt máte možnost najít ještě tu na našem webu zařazený v rubrice batohy! Prozkoumejte nové produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce více skvělých kousků od výrobce 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka 4Home má kvalitní zboží

Tento unikátní kousek Outdoor Gear Turistický batoh Track červená, 33 x 49 x 22 cm od spolehlivého výrobce Designový nábytek jde koupit právě dnes za super cenu! Nyní pořídíte za 699 Kč.