Orion Litinový pekáč, 28 x 16 x 7,5 cm

Oboustranný pekáč z litiny vám pomůže při přípravě chutných pokrmů z masa, zeleniny, brambor. Pekáč s hotovým pokrmem můžete umístit na... více informací »
Orion Litinový pekáč
Značka: Orion
599 Kč
Přejít do obchodu »
Oboustranný pekáč z litiny vám pomůže při přípravě chutných pokrmů z masa, zeleniny, brambor. Pekáč s hotovým pokrmem můžete umístit na...

Oboustranný pekáč z litiny vám pomůže při přípravě chutných pokrmů z masa, zeleniny, brambor. Pekáč s hotovým pokrmem můžete umístit na jakékoli prkénko a rovnou na něm jídlo servírovat. Ozvláštníte tak běžné stolování a podávání pokrmů. Využít můžete oba jeho díly – víko je ideální ke grilování, spodní díl na zapékání. Můžete připravovat pokrmy v troubě, na sporáku i na přímém ohni. Vhodný také na indukci. Litina je specifická na údržbu, před a po použití je NUTNÉ povrch ošetřit jedlým olejem, tak se zamezí vzniku rzi. Nenechávejte ve vlhku! Nevhodný do myčky nádobí. Nepoužívejte organické kyseliny typu octa. Doporučujeme používání kuchyňské chňapky.
Tento oblíbený kus Orion Litinový pekáč, 28 x 16 x 7,5 cm máte možnost nakoupit právě tady na našem webu zařazený v kategorii vaření. Vyberte si kvalitní produkty z této známé kategorie za skvělou cenu! Významný výrobce Orion dlouhodobě nabízí špičkové výrobky Vždyť to vidíte sami!

Často hledaný produkt Orion Litinový pekáč, 28 x 16 x 7,5 cm od této skvělé značky Orion lze nakoupit zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu. Nyní můžete mít za 599 Kč.