Homie.cz

Olivově zelená rohová pohovka MESONICA Kobo, levý roh

Tento levný výrobek Olivově zelená rohová pohovka MESONICA Kobo, levý roh od výrobce se skvělou pověstí MESONICA jde sehnat u nás nyní v bezva akci. Cenově vychází na 33 990 Kč. EAN: AF193021295
Olivově zelená rohová pohovka MESONICA Kobo
Přejít do obchodu »
Značka: MESONICA
33 990
Celý popis

Vymazlený design, prvotřídní materiál a precizní zpracování. To všechno jsou vlastnosti kousků z kolekce Kobo. Hřejivý materiál připomínající na dotek vlnu kontrastuje s kovovými nohami a hodí se do všech domácností, kde panuje pohodová atmosféra. Tak se uvelebte po dlouhém dni s šálkem čaje, zachumlejte se pod deku a užívejte si odpočinek na té nejpohodlnější pohovce.

O značce MESONICA
MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.