Homie.cz

Odkládací stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Flintstone, ⌀ 45 cm

Super kus Odkládací stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Flintstone, ⌀ 45 cm od značky se skvělou pověstí LABEL51 můžete získat právě zde opravdu levně. Aktuálně v akci od 3 690 Kč.
EAN: AF193012081
Odkládací stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Flintstone
Přejít do obchodu »
Značka: LABEL51
3 690
Celý popis

Industriální styl působí v interiéru útulněji, než jste vůbec mohli tušit. Chladný kov skvěle doplňuje hřejivě organická textura dřeva a vzniká tak harmonicky působící celek. Stejně tak tomu je i u tohoto stolku, který vám bude skvělým společníkem při nejedné odpolední kávě ♥

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Poznámka: Dřevěná deska z mangového dřeva je nahrubo opracovaná v industriálním duchu a proto nemusí být její povrch vždy dokonale rovný a hladký.

O materiálu:
Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.