Nůž snídaňový 11cm/HARD EDGE/1054947/F

S nožem, který má 11 cm dlouhou čepel z tvrdé nerezové oceli s vroubkovaným ostřím, snadno rozkrojíte nejen pečivo k... více informací »
Nůž snídaňový 11cm/HARD EDGE/1054947/F
Značka: Fiskars
299 Kč
Přejít do obchodu »
S nožem, který má 11 cm dlouhou čepel z tvrdé nerezové oceli s vroubkovaným ostřím, snadno rozkrojíte nejen pečivo k...

S nožem, který má 11 cm dlouhou čepel z tvrdé nerezové oceli s vroubkovaným ostřím, snadno rozkrojíte nejen pečivo k snídani. Ideální je i pro krájení zeleniny a ovoce s tenkou slupkou, jako jsou například rajčata. Proto se tento typ nože někdy nazývá i nůž rajčatový.Čepel nože Fiskars Hard Edge je vyrobena z pevné nerezové oceli a ostřena pomocí speciální technologie LZR-EDGE™. Díky této úpravě nože zůstávají 4x déle ostré než jiné nože. Skvěle ergonomická střenka nože Hard Edge je pokryta materiálem Softouch™ s trojrozměrným vzorem na povrchu, který zaručuje bezpečné a pohodlné držení. Nůž se snadno udržuje, je možné ho mýt v myčce nádobí. V případě potřeby ho lze snadno nabrousit – např. ostřičem Fiskars.
Tento velmi žádaný produkt jde sehnat bez problémů tu na našem webu v populární kategorii kuchyňské nože! Nyní získáte unikátní zboží z této populární kategorie za rozumné peníze. Věhlasná značka Fiskars vám může nabídnout top sortiment. Však to vidíte sami.

Oblíbený a kvalitní výrobek Nůž snídaňový 11cm/HARD EDGE/1054947/F od dodavatele zboží Fiskars jde nakoupit právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Teď v akci 299 Kč.