Nordic Living Tmavě modrá sametová dvoumístná pohovka Limo 180 cm

Komfort, pohodlí a luxusní design. Prostorná dvoumístná pohovka Limo zajistí pohodlí a chvíle naprostého komfortu díky... více informací »
Nordic Living Tmavě modrá sametová dvoumístná pohovka
Značka: Nordic Living
21 519 Kč
Přejít do obchodu »
Komfort, pohodlí a luxusní design. Prostorná dvoumístná pohovka Limo zajistí pohodlí a chvíle naprostého komfortu díky...

Komfort, pohodlí a luxusní design. Prostorná dvoumístná pohovka Limo zajistí pohodlí a chvíle naprostého komfortu díky příjemnému sametovému čalounění i prostorné ploše na sezení. Masivní dřevěná podnož zajistí perfektní stabilitu a doladí celkový vzhled pohovky. Limo se skvěle hodí do moderních interiérů.

Pozn.: Součástí balení jsou 2 dekorativní polštáře.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 93 cm. Výška sedu 40 cm. Čalounění Samet (100% PES). Podnož Dřevo. Barva Modrá. Materiál Samet. . . Neodolatelný produkt můžete dostat v pohodě tu na webu v rubrice pohovky! Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu!

Zcela unikátní produkt Nordic Living Tmavě modrá sametová dvoumístná pohovka Limo 180 cm od skvělé značky Nordic Living jde sehnat na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 21 519 Kč.