Nordic Living Šedá ovčí ekokůže Lenny II.

Šedá ovčí kůže Lenny je stylová dekorace do vašeho interiéru, kterou oceníte zejména v chladnějších období roku. Lenny... více informací »
Nordic Living Šedá ovčí ekokůže Lenny
Značka: Nordic Living
1 321 Kč
Přejít do obchodu »
Šedá ovčí kůže Lenny je stylová dekorace do vašeho interiéru, kterou oceníte zejména v chladnějších období roku. Lenny...

Šedá ovčí kůže Lenny je stylová dekorace do vašeho interiéru, kterou oceníte zejména v chladnějších období roku. Lenny vám zpříjemní chvíle relaxace a pomůže vytvořit útulnou a hřejivou atmosféru a navíc si můžete vybrat z mnoha variant. Koberec je vyroben z ekokůže a Lenny výborně doplní všechny interiéry, ale zejména vynikne v boho stylu a v kombinaci s přírodními prvky.

Další parametry: Výška 6,5 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 60 cm. Materiál Umělá ovčí kůže (100% PES). Barva Šedá. Materiál Ekokůže. . . . .
Velmi oblíbený produkt jde pořídit bezprostředně tady na našem webu v oblíbené sekci přehozy. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Tento vyjímečný výrobce Nordic Living dlouhodobě poskytuje špičkové zboží Vždyť to vidíte sami. Máme toho více, podívejte se také na více skvělých produktů od výrobce Nordic Living. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a levný kus Nordic Living Šedá ovčí ekokůže Lenny II. originál od výrobce Nordic Living jednoduše můžete získat zrovna dnes za mimořádně nízkou cenu! Cena od 1 321 Kč.