Nordic Living Šedá manšestrová lavice Mekl 100 cm

V jednoduchosti je krása. Tento fakt potvrzuje elegantní lavice Mekl, která zaujme svým jemným a čistým designem. Příjemný... více informací »
Nordic Living Šedá manšestrová lavice Mekl 100 cm
Značka: Nordic Living
2 517 Kč
Přejít do obchodu »
V jednoduchosti je krása. Tento fakt potvrzuje elegantní lavice Mekl, která zaujme svým jemným a čistým designem. Příjemný...

V jednoduchosti je krása. Tento fakt potvrzuje elegantní lavice Mekl, která zaujme svým jemným a čistým designem. Příjemný manšestrový sedák a černě lakovaná kovová podnož dodávají lavici osobitost a krásu, která rozzáří každou vaši místnost. Díky atraktivnímu a zároveň jednoduchému vzhledu se skvěle hodí do moderních interiérů. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Šířka 100 cm. Hloubka 35 cm. Výška 44 cm. Hmotnost 6,5 kg. Čalounění Manšestrová látka. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Látka. . . Unikátní a oblíbený výrobek Nordic Living Šedá manšestrová lavice Mekl 100 cm lze koupit přímo tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii jídelna. Nyní můžete získat další zboží ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! U nás najdete více kvalitních produktů od dodavatele Nordic Living. Najdete je níže na této stránce. Oblíbená značka Nordic Living pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento exkluzivní výrobek Nordic Living Šedá manšestrová lavice Mekl 100 cm od dodavatele kvalitních produktů Nordic Living máte možnost sehnat aktuálně za příznivou cenu! Výhodně za skvělou cenu 2 517 Kč.