Nordic Living Černý sametový polštář Limo 40 x 40 cm

Minimalistický polštář Limo je elegantní doplněk, který rozzáří váš interiér. Jemná barva sametového čalounění dodá... více informací »
Nordic Living Černý sametový
Minimalistický polštář Limo je elegantní doplněk, který rozzáří váš interiér. Jemná barva sametového čalounění dodá...

Minimalistický polštář Limo je elegantní doplněk, který rozzáří váš interiér. Jemná barva sametového čalounění dodá vaší pohovce či křeslu lehkost a dekorativní prvek. Polštář se skvěle hodí do moderních interiérů. Doporučujeme jej kombinovat se stejnojmennými pohovkami.

Pozn.: Polštář má zip. Povlak lze sundat.

Další parametry: Výška 10 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 40 cm. Čalounění Samet (100 % PES). Výplň 100 % polyester. Barva Černá. Materiál Samet. . . . Hodně prodávaný produkt lze zakoupit přímo tady u nás ve známé kategorii polštáře! Nyní můžete najít oblíbené kusy ze zmíněné sekce za báječnou cenu. To není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás více produktů od výrobce Nordic Living. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super výrobek Nordic Living Černý sametový polštář Limo 40 x 40 cm značky Nordic Living je k dispozici na našich stránkách nyní v bezva akci! Teď v akci 629 Kč.