Nordic Living Bílé látkové křeslo Malone

Jemný výraz křesla Malone si okamžitě oblíbíte. Elegantní čalounění z umělé ovčí kůže s plyšovou texturou ve spojitosti... více informací »
Nordic Living Bílé látkové křeslo Malone
Značka: Nordic Living
9 312 Kč
Přejít do obchodu »
Jemný výraz křesla Malone si okamžitě oblíbíte. Elegantní čalounění z umělé ovčí kůže s plyšovou texturou ve spojitosti...

Jemný výraz křesla Malone si okamžitě oblíbíte. Elegantní čalounění z umělé ovčí kůže s plyšovou texturou ve spojitosti s kovovou podnoží vytváří uměleckou kompozici, která s sebou přináší osobitost a originalitu. Křeslo Malone je křeslo s příběhem. Pohodlně se usaďte, relaxujte a nechte si jeho příběh vyprávět!

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 98 cm. Šířka 70 cm. Hloubka 79 cm. Výška sedu 44,5 cm. Hloubka sedu 52 cm. Čalounění Umělá ovčí kůže (100% PES). Podnož Černě lakovaný kov. Barva Bílá. Materiál Látka. . Povedený produkt Nordic Living Bílé látkové křeslo Malone máte možnost nakoupit nyní na stránkách zařazený v rubrice křesla a taburety! Nyní můžete získat oblíbené výrobky z této oblíbené kategorie za internetové ceny.

Akční a ve slevě výrobek Nordic Living Bílé látkové křeslo Malone s pečetí kvality od značky Nordic Living snadno můžete pořídit u nás právě za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci od 9 312 Kč.