Nordic Design Černý dřevěný květináč Almus 100 cm

Designový květináč Almus bude působivým doplňkem vašeho balkonu, terasy i interiéru. Minimalistické provedení z černě... více informací »
Nordic Design Černý dřevěný květináč Almus 100 cm
Značka: Nordic Design
3 768 Kč
Přejít do obchodu »
Designový květináč Almus bude působivým doplňkem vašeho balkonu, terasy i interiéru. Minimalistické provedení z černě...

Designový květináč Almus bude působivým doplňkem vašeho balkonu, terasy i interiéru. Minimalistické provedení z černě lakované MDF desky je zárukou jedinečného stylu, odolnosti a stability. Hodí se do minimalistických moderních interiérů.

Další parametry: Výška 100 cm. Šířka 35 cm. Hloubka 35 cm. Korpus Černě lakované MDF. Barva Černá. Materiál MDF. . . . . Kvalitní výrobek Nordic Design Černý dřevěný květináč Almus 100 cm jde pořídit taky na webu ve známé rubrice květináče a truhlíky. Připravili jsme ještě jiné produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Vynikající produkt Nordic Design Černý dřevěný květináč Almus 100 cm od výrobce se zárukou kvality Nordic Design pohodlně získáte na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Právě teď jen za 3 768 Kč.