New Baby Dětské froté prostěradlo s nepropustnou podložkou, 60 x 120 cm

Tento žádaný kus New Baby Dětské froté prostěradlo s nepropustnou podložkou, 60 x 120 cm můžete najít taky tady na našich... více informací »
New Baby Dětské froté prostěradlo s
Značka: 4Home
329 Kč
Přejít do obchodu »
Tento žádaný kus New Baby Dětské froté prostěradlo s nepropustnou podložkou, 60 x 120 cm můžete najít taky tady na našich...

Tento žádaný kus New Baby Dětské froté prostěradlo s nepropustnou podložkou, 60 x 120 cm můžete najít taky tady na našich stránkách v rubrice prostěradla. Nyní najdete jiné výrobky z této známé rubriky za nejlepší ceny! Populární dodavatel 4Home má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží Už nebudete potřebovat samostatný chránič matrace pod prostěradlo, protože díky tomuto prostěradlu s nepropustnou podložkou máte 2v1. Zabraňuje prosáknutí tekutin do matrace a zároveň je prodyšné. Dopřejte svým dětem sladké sny a sobě ušetřete čas s úklidem.Složení: 90% polyester, 10% hygienická podložka, ochranná vrstva – polyuretanPokyny k údržbě:Prát při teplotě do 40 °C. Používat jemné prací prostředky. Nepoužívat chlór ani bělidla. Sušit odkapáváním v zavěšené poloze.  Nesmí se čistit chemicky.

Žádaný výrobek New Baby Dětské froté prostěradlo s nepropustnou podložkou, 60 x 120 cm od této skvělé značky Designový nábytek jde získat tady ve výhodné akci. Akční cena 329 Kč.