Nardi Světle modrá plastová zahradní židle Bora

Zahradní židle Bora je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či v... více informací »
Nardi Světle modrá plastová zahradní
Značka: Nardi
1 722 Kč
Přejít do obchodu »
Zahradní židle Bora je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či v...

Zahradní židle Bora je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či v zahradě. Jednoduché barevné provedení a působivý design dělá z této židle nadčasový kousek, který rozhodně neomrzí. Židle Bora je dostupná v několika barevných variantách. Užívejte si komfort a styl židle Bora i u vás doma. Židle Bora se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostor. 

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Další parametry: Výška 83 cm. Šířka 49 cm. Hloubka 54 cm. Výška sedu 47 cm. Hloubka sedu 54 cm. Max. nosnost 200 kg. Sedák Plast (100 % PP). Podnož Plast (100 % PP). Barva Modrá. Materiál Plast.
Tento žádaný výrobek lze získat nyní tu na stránkách zařazený v kategorii zahradní židle a křesla. Nyní pořídíte další produkty z naší kategorie ve výprodejové akci! V očích zákazníků populární výrobce Nardi svým zákazníkům nabízí skvělé produkty

Tento skvělý výrobek Nardi Světle modrá plastová zahradní židle Bora od populární značky Nardi naleznete momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 1 722 Kč.