Nardi Hnědo šedá plastová zahradní židle Bit

Zahradní židle Bit je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či v... více informací »
87Nardi Hnědo šedá plastová zahradní židle Bit
Značka: Nardi
2 142 Kč
Přejít do obchodu »
Zahradní židle Bit je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či v...

Zahradní židle Bit je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či v zahradě. Jednoduché barevné provedení a působivý design dělá z této židle nadčasový kousek, který rozhodně neomrzí. Židle Bit je dostupná v několika barevných variantách. Užívejte si komfort a styl židle Bit i u vás doma. Židle Bit se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostor. 

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Další parametry: Výška 84 cm. Šířka 52 cm. Hloubka 55 cm. Výška sedu 47 cm. Sedák Plast (100 % PP). Podnož Plast (100 % PP). Barva Hnědá. Barva Šedá. Materiál Plast. . Vynikající výrobek Nardi Hnědo šedá plastová máte možnost najít právě na webu zařazený v sekci zahradní židle a křesla. Prozkoumejte ještě další zboží z této známé kategorie za internetové ceny.

Tento vynikající výrobek Nardi Hnědo šedá plastová zahradní židle Bit od dodavatele s dobrým jménem Nardi snadno seženete tady teď za příznivou cenu. Výhodně za cenu 2 142 Kč.