Nardi Antracitově šedá plastová zahradní židle Bora

Zahradní židle Bora je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či v... více informací »
87Nardi Antracitově šedá plastová zahradní židle Bora
Značka: Nardi
1 722 Kč
Přejít do obchodu »
Zahradní židle Bora je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či v...

Zahradní židle Bora je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či v zahradě. Jednoduché barevné provedení a působivý design dělá z této židle nadčasový kousek, který rozhodně neomrzí. Židle Bora je dostupná v několika barevných variantách. Užívejte si komfort a styl židle Bora i u vás doma. Židle Bora se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostor. 

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Další parametry: Výška 83 cm. Šířka 49 cm. Hloubka 54 cm. Výška sedu 47 cm. Hloubka sedu 54 cm. Max. nosnost 200 kg. Sedák Plast (100 % PP). Podnož Plast (100 % PP). Certifikace CATAS. Barva Černá.
Kvalitní a žádaný produkt Nardi Antracitově šedá plastová zahradní židle Bora lze koupit aktuálně tady na našich stránkách v rubrice zahradní židle a křesla. Nyní můžete získat parádní produkty z této sekce za příznivou cenu. Věhlasný výrobce Nardi poskytuje vynikající výrobky A to je teprve začátek.

Tento akční produkt Nardi Antracitově šedá plastová zahradní židle Bora od našeho předního výrobce Nardi snadno můžete pořídit zrovna pořád výhodně! Akční ceny od 1 722 Kč.