4Home Napínací potah na sedák na židli Comfort Plus Feather, 40 – 50 cm, sada 2 ks

S napínacími potahy Comfort Plus budou vaše staré opotřebované židle doslova jako nové. Potah v neutrální hnědobéžové... více informací »
4Home Napínací potah na sedák na
Značka: 4Home
299 Kč
Přejít do obchodu »
S napínacími potahy Comfort Plus budou vaše staré opotřebované židle doslova jako nové. Potah v neutrální hnědobéžové...

S napínacími potahy Comfort Plus budou vaše staré opotřebované židle doslova jako nové. Potah v neutrální hnědobéžové barvě s elegantním vzorem pírek v mžiku promění vaše židle v úplně nový kousek nábytku.Pomůže oživit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i opotřebení, ale zároveň ho chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte židle úplně nové. Díky kvalitnímu materiálu s vysokým podílem bavlny je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci.

Velmi oblíbený produkt 4Home Napínací potah na sedák na židli Comfort Plus Feather, 40 - 50 cm, sada 2 ks od našeho známého výrobce 4Home snadno pořídíte na našich stránkách teď pořád výhodně. Právě teď jen za 299 Kč.