Homie.cz

Tmavě šedá rozkládací pohovka s variabilní lenoškou MESONICA Munro, 308 cm

Oblíbený produkt Tmavě šedá rozkládací pohovka s variabilní lenoškou MESONICA Munro, 308 cm s osvědčenou značkou MESONICA pohodlně získáte právě ve výprodejové akci. K sehnání zrovna v akci za 68 990 Kč. EAN: AF193000507
Tmavě šedá rozkládací pohovka s variabilní lenoškou
Přejít do obchodu »
Značka: MESONICA
68 990
Celý popis

Moderně laděná pohovka, která je zároveň i praktickým pomocníkem? To je Munro. Nová rozkládací pohovka, kterou vám přináší značka MESONICA.

Pyšní se masivní konstrukcí, pohodlnými sedáky i matrací a výraznými švy. Mimoto je doplněna o bytelný italský mechanismus, který zaručuje lehké rozkládání a skládání pohovky za každé situace.

Výhodou tohoto rohového kousku je navíc i fakt, že lenoška je variabilní a můžete ji umístit vpravo i vlevo.

O značce MESONICA
MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.