Homie.cz

Mramorový odkládací stolek Bold Monkey The Perfect Cocktail 42 cm

Tento akční produkt Mramorový odkládací stolek Bold Monkey The Perfect Cocktail 42 cm od přední značky Bold Monkey snadno můžete získat zrovna opravdu levně! Nyní pořídíte za 7 757 Kč.
EAN: 8718548046771
Mramorový odkládací stolek Bold
Celý popis

Designový odkládací stolek The Perfect Cocktail značky Bold Monkey je inspirován stylem art deco a hrou s prostorem. Je totiž složen celkem ze 4 částí různých výšek a každá může sloužit jako samostatný celek – stolek. Díky tomu je možné stolek stále různě upravovat a vytvářet nové kompozice a variace. Deska stolku je vyrobena z mramoru v odstínech hnědé barvy a je držena konstrukcí/podnoží ve zlaté barvě. Tento skutku originální design je vhodný do každého interiéru, do domácnosti, kanceláře a komerčních prostor.

Pozor: Vlivem přírodního materiálu mohou nastat různé barevné odchylky.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Další parametry: Výška 71 cm. Průměr 42 cm. Tloušťka desky 10 mm. Nosnost každé části 3 kg. Deska Mramor. Podnož Lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Zlatá. Materiál Kov. Materiál Mramor.