Moebel Living Set dvou zlatých kovových odkládacích stolků Zora 34/28 cm

Set dvou odkládacích stolků Zora vás zaujme na první pohled svým jednoduchým a přesto poutavým designem. Stolky jsou ručně... více informací »
Moebel Living Set dvou zlatých kovových odkládacích stolků
Značka: Moebel Living
5 971 Kč
Přejít do obchodu »
Set dvou odkládacích stolků Zora vás zaujme na první pohled svým jednoduchým a přesto poutavým designem. Stolky jsou ručně...

Set dvou odkládacích stolků Zora vás zaujme na první pohled svým jednoduchým a přesto poutavým designem. Stolky jsou ručně vyráběny ze slitiny hliníku ve zlaté barvě. Nadčasový vzhled stolků doplní moderní interiéry, do kterých vnese kousek orientu.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Šířka 34/28 cm. Výška 59/54 cm. Hloubka 34/28 cm. Deska Kov (slitina hliníku). Podnož Kov (slitina hliníku). Barva Zlatá. Materiál Kov. . . .
Neodolatelný kus lze zakoupit bez problémů tady a teď na našich stránkách v populární rubrice toaletní stolky. Nyní můžete získat ještě další produkty z naší sekce jednoduše online!

Tento akční produkt Moebel Living Set dvou zlatých kovových odkládacích stolků Zora 34/28 cm od skvělého a známého výrobce Moebel Living jednoduše můžete sehnat právě zde za akční cenu! Akční cena 5 971 Kč.