Moebel Living Šedý keramický konferenční stolek Batik 75 x 75 cm s mramorovým vzhledem

Unikátní konferenční stolek Batik nadchne především příznivce industriálního stylu. Deska... více informací »
Moebel Living Šedý keramický konferenční
Značka: Moebel Living
9 904 Kč
Přejít do obchodu »
Unikátní konferenční stolek Batik nadchne především příznivce industriálního stylu. Deska...

Unikátní konferenční stolek Batik nadchne především příznivce industriálního stylu. Deska z keramiky a bezpečnostního skla byla navržena tak, aby připomínala mramorový povrch a je doplněna o podnož z černě lakovaného kovu. Celkový průmyslový vzhled stolku Batik perfektně doplní moderní i klasicky laděné interiéry.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Šířka 75 cm. Výška 40 cm. Hloubka 75 cm. Tloušťka desky 0,9 cm. Deska Keramika, bezpečnostní sklo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Šedá. Materiál Keramika. .
Velmi prodávaný produkt Moebel Living Šedý keramický konferenční stolek Batik 75 x 75 cm s mramorovým naleznete rovnou tu na stránkách zařazený v sekci stolky do obývacího pokoje! Podívejte se na skvělé zboží z této sekce v akci. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od značky Moebel Living. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Moebel Living Šedý keramický konferenční stolek Batik 75 x 75 cm s mramorovým vzhledem od známého dodavatele Moebel Living máte možnost najít momentálně v naši nabídce za parádní cenu! Nyní můžete mít za 9 904 Kč.