Moebel Living Šedý keramický jídelní stůl Batik 200 x 100 cm

Unikátní jídelní stůl Batik nadchne především příznivce industriálního stylu. Deska z keramiky a bezpečnostního skla byla... více informací »
Moebel Living Šedý keramický jídelní stůl Batik 200
Značka: Moebel Living
25 017 Kč
Přejít do obchodu »
Unikátní jídelní stůl Batik nadchne především příznivce industriálního stylu. Deska z keramiky a bezpečnostního skla byla...

Unikátní jídelní stůl Batik nadchne především příznivce industriálního stylu. Deska z keramiky a bezpečnostního skla byla navržena tak, aby připomínala betonový povrch a je doplněna o podnož z černě lakovaného kovu. Celkový průmyslový vzhled stolu Batik perfektně doplní moderní i klasicky laděné interiéry.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Šířka 200 cm. Výška 76 cm. Hlubka 100 cm. Tloušťka desky 1,3 cm. Deska Keramika, bezpečnostní sklo. Podnož Černě lakovaný kov. Hmotnost 94 kg. Barva Šedá. Materiál Keramika. .
Vysoce kvalitní produkt Moebel Living Šedý keramický je k získání bez problémů tady u nás zařazený v sekci jídelna! Nyní můžete koupit zcela nové výrobky z této oblíbené rubriky jednoduše online!

Tento designový produkt Moebel Living Šedý keramický jídelní stůl Batik 200 x 100 cm od známé kvalitní značky Moebel Living lze sehnat ještě dnes za výhodné peníze! V akci za 25 017 Kč.