Moebel Living Šedý keramický jídelní stůl Batik 200 x 100 cm s mramorovým vzhledem

Unikátní jídelní stůl Batik nadchne především příznivce industriálního stylu. Deska z keramiky a bezpečnostního skla byla... více informací »
Moebel Living Šedý keramický
Značka: Moebel Living
25 017 Kč
Přejít do obchodu »
Unikátní jídelní stůl Batik nadchne především příznivce industriálního stylu. Deska z keramiky a bezpečnostního skla byla...

Unikátní jídelní stůl Batik nadchne především příznivce industriálního stylu. Deska z keramiky a bezpečnostního skla byla navržena tak, aby připomínala mramorový povrch a je doplněna o podnož z černě lakovaného kovu. Celkový průmyslový vzhled stolu Batik perfektně doplní moderní i klasicky laděné interiéry.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Šířka 200 cm. Výška 76 cm. Hloubka 100 cm. Tloušťka desky 1,3 cm. Deska Keramika, bezpečnostní sklo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Šedá. Materiál Keramika. . Nejprodávanější kus Moebel Living Šedý keramický jídelní stůl Batik 200 x 100 cm dostanete jednoduše tu na našem webu v sekci jídelna! Nyní si můžete vybrat akční kousky z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. Značka Moebel Living představuje skvělé produkty.

Tento vynikající produkt Moebel Living Šedý keramický jídelní stůl Batik 200 x 100 cm s mramorovým vzhledem od přední společnosti Moebel Living snadno seženete již dnes extra se slevou! Cenově vychází na 25 017 Kč.