Moebel Living Přírodní masivní konferenční stolek Hypnos 105 x 55 cm

Unikátní konferenční stolek Hypnos zaujme na první pohled svým originálním vzhledem. Stolek je vyrobený z masivního... více informací »
Moebel Living Přírodní masivní konferenční
Značka: Moebel Living
8 287 Kč
Přejít do obchodu »
Unikátní konferenční stolek Hypnos zaujme na první pohled svým originálním vzhledem. Stolek je vyrobený z masivního...

Unikátní konferenční stolek Hypnos zaujme na první pohled svým originálním vzhledem. Stolek je vyrobený z masivního mangového dřeva, které je na horní straně desky seskládáno do mozaiky vytvářející až hypnotický kruh. Černě lakovaná kovová podnož pak jen podtrhuje celkový průmyslový vzhled. Využijte do vašeho interiéru i ostatní výrobky řady Hypnos!

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 105 cm. Výška 40 cm. Hloubka 55 cm. Deska Masivní mangové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . . . Tento oblíbený produkt Moebel Living Přírodní masivní konferenční stolek Hypnos 105 x naleznete v pohodě na webu ve známé sekci stolky do obývacího pokoje! Máme pro vás kvalitní produkty z naší sekce ve slevě. Výrobce Moebel Living vám poskytuje kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento kvalitní a levný produkt Moebel Living Přírodní masivní konferenční stolek Hypnos 105 x 55 cm od top výrobce Moebel Living lze koupit na našich stránkách teď právě za outletovou cenu! Právě nyní za 8 287 Kč.