Moebel Living Přírodní masivní komoda Hypnos 160 x 40 cm

Žádaný výrobek máte možnost získat aktuálně tady na webu v oblíbené kategorii skříně a komody! Prozkoumejte zlevněné... více informací »
Moebel Living Přírodní masivní komoda Hypnos 160
Značka: Moebel Living
26 527 Kč
Přejít do obchodu »
Žádaný výrobek máte možnost získat aktuálně tady na webu v oblíbené kategorii skříně a komody! Prozkoumejte zlevněné...

Žádaný výrobek máte možnost získat aktuálně tady na webu v oblíbené kategorii skříně a komody! Prozkoumejte zlevněné zboží z této kategorie z pohodlí domova! Značka Moebel Living dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky. A to je teprve začátek.

Unikátní komoda Hypnos zaujme na první pohled nejen svým vzhledem, ale také svou praktičností. Komoda je vyrobena z masivního mangového dřeva, které je na přední straně dvířek seskládáno do mozaiky vytvářející až hypnotický kruh. Černě lakovaná kovová podnož pak jen podtrhuje celkový průmyslový vzhled. Komoda Hypnos také disponuje praktickými úložnými prostory ve formě tří uzavřených polic, a tří zásuvek. Využijte do vašeho interiéru i ostatní výrobky řady Hypnos!

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 160 cm. Výška 90 cm. Hloubka 40 cm. Korpus Masivní mangové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . . .

Tento skvělý produkt Moebel Living Přírodní masivní komoda Hypnos 160 x 40 cm od top výrobce Moebel Living jednoduše naleznete aktuálně za parádní cenu! Produkt momentálně prodáváme za 26 527 Kč.