Moebel Living Měděný konferenční stolek Gepe 122×69 cm

Unikátní měděný konferenční stolek Gepe doslova rozzáří váš interiér. Ať už jej využijete v domácnosti, či... více informací »
Moebel Living Měděný konferenční stolek Gepe 122x69
Značka: Moebel Living
17 932 Kč
Přejít do obchodu »
Unikátní měděný konferenční stolek Gepe doslova rozzáří váš interiér. Ať už jej využijete v domácnosti, či...

Unikátní měděný konferenční stolek Gepe doslova rozzáří váš interiér. Ať už jej využijete v domácnosti, či konferenčních prostorách, stane se výrazným designovým prvkem s mnoha možnostmi využití. Ruční výroba stolku zaručuje jeho originalitu a vysokou propracovanost designu.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Šířka 122 cm. Výška 42 cm. Hloubka 69 cm. Deska Kov (slitina hliníku). Podnož Kov (slitina hliníku). Barva Měděná. Materiál Kov. . . .
Hodně povedený produkt pořídíte právě tady a teď na našich stránkách v rubrice stolky do obývacího pokoje! Nyní můžete koupit parádní produkty z této rubriky za parádní cenu.

Hodně žádaný výrobek Moebel Living Měděný konferenční stolek Gepe 122x69 cm od značky Moebel Living najdete ještě dnes extra se slevou! Produkt nakoupíte teď u nás za 17 932 Kč.