Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Monteballo 100 x 55 cm

Konferenční stolek Monteballo je skvělou volbou do vašeho obývacího pokoje. Elegantní a působivý design přírodního... více informací »
Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Monteballo 100
Značka: Moebel Living
6 701 Kč
Přejít do obchodu »
Konferenční stolek Monteballo je skvělou volbou do vašeho obývacího pokoje. Elegantní a působivý design přírodního...

Konferenční stolek Monteballo je skvělou volbou do vašeho obývacího pokoje. Elegantní a působivý design přírodního sheeshamového dřeva dodá do interiéru jedinečný, moderní prvek, který zaujme na první pohled. Jistě také oceníte úložný prostor tvořený otevřeným boxem a prostornou zásuvkou. Stolek Monteballo perfektně doplní moderní i klasické interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 100 cm. Výška 40 cm. Hloubka 55 cm. Deska Masivní sheeshamové dřevo. Tloušťka desky 6 cm. Podnož Masivní sheeshamové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . .
Exkluzivní produkt Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Monteballo 100 máte možnost najít bez obtíží tady a teď na našem webu v oblíbené sekci stolky do obývacího pokoje. Nyní můžete najít akční kousky z této sekce za super peníze. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od značky Moebel Living. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Monteballo 100 x 55 cm originál od značky Moebel Living lze pořídit momentálně na našich stránkách za akční cenu. Na našich stránkách za 6 701 Kč.