Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Catico 110 x 60 cm

Hodně povedený výrobek Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Catico 110 x 60 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Moebel Living můžete dostat aktuálně za výborné peníze. Nabídka již od 9 602 Kč. EAN: 4250243588490
Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční
Značka: Moebel Living
9 602 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Celý popis

Skutečně unikátním kouskem nábytku je rustikální konferenční stolek Catico. Korpus z masivního sheesamového dřeva a podnož vytváří elegantní spojení, které zaujme každého nadšence nábytku z masivu. Unikátní a neotřelý vzhled zajišťuje vystouplý design stolku složených z několika šestiúhelníků. Praktické úložiště zajišťuje 1 police a 1 šuplík. Díky ruční výrobě a přírodnímu materiálu je každý výrobek originál a vnese do vašeho domova útulnou a příjemnou atmosféru.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 40 cm. Hloubka 60 cm. Tloušťka desky 1,5 cm. Šířka 110 cm. Výška přihrádek 8/12 cm. Šířka přihrádek 47/53 cm. Hloubka přihrádek 25/28 cm. Korpus Masivní sheesham. dřevo. Podnož Masivní sheesham. dřevo. Barva Hnědá.