Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Nille 200×100 cm

Designový kus Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Nille 200x100 cm od známého předního výrobce Moebel Living snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Akční cena 24 696 Kč. EAN: 4250243588544
Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Nille 200x100
Značka: Moebel Living
24 696 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Celý popis

Jídelní stůl Nille vnese do vašeho domova příjemnou a moderní atmosféru, a to zejména díky spojení masivního dřeva sheeshamového dřeva s kouřovými prvky a matně černého lakovaného kovu. Zaujme i svým kvalitním zpracováním a působivou jednoduchostí, která výborně vynikne ve vzdušně zařízeném interiéru klasického i moderního stylu. Stůl je vyroben ručně a proto je každý výrobek originál.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 100 cm. Výška desky 43 mm. Deska Sheeshamové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. .