Homie.cz

Moebel Living Masivní sheeshamová jídelní židle Cadem

Ve slevě tento produkt Moebel Living Masivní sheeshamová jídelní židle Cadem od top značky Moebel Living můžete nakoupit v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Za bezkonkureční cenu 4 165 Kč.
EAN: 4250243533155
Moebel Living Masivní sheeshamová
Celý popis

Jedinečná jídelní židle Cadem je ručně vyrobena z masivního Sheeshamového dřeva. Materiál byl použit se zachováním jeho přirozených tónů, což do vašeho interiéru vnese eleganci a přirozenou krásu dřeva. Vynikne zde zejména vysoké opěradlo židle a celý design pak můžete sami podtrhnout světlým textilním podsedákem a ještě více tak zdůraznit přirozený vzhled židle.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 45 cm. Výška 105 cm. Hloubka 45 cm. Výška sedu 45 cm. Sedák Masivní sheeshamové dřevo. Podnož Masivní sheeshamové dřevo. Min. ks k objednání 2 ks. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Područky Ne.