Homie.cz

Moebel Living Masivní akátový TV stolek Matis 150 x 40 cm

Exkluzivní produkt Moebel Living Masivní akátový TV stolek Matis 150 x 40 cm od značky Moebel Living máte možnost najít v naší aktuální nabídce za výborné peníze! Nyní pořídíte jen za 17 699 Kč.
EAN: 4250243588438
Moebel Living Masivní akátový TV
Celý popis

TV stolek Matis je vhodnou volbou pro všechny, kteří milují masivní dřevo a ocení kvalitní zpracování. Korpus z masivního akátového dřeva s rustikálním vyřezáváním na dvířkách vytváří unikátní kus nábytku, který navíc disponuje dostatečným úložným prostorem v podobě čtyř prostorných polic. Vneste do svého domova působivost a originální design se stolkem Matis, který zajistí osobitost a styl každého interiéru.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 50 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 40 cm. Výška polic 19/40 cm. Šířka polic 48/41 cm. Hloubka polic 37/31 cm. Korpus Masivní akátové dřevo. Podnož Masivní akátové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv.