Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Adelaide 160×89 cm

Levný produkt Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Adelaide 160x89 cm od dodavatele s dlouholetou historií Moebel Living jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce trvale výhodně! V akci za 13 151 Kč. EAN: 4250243588940
Moebel Living Masivní akátový jídelní
Značka: Moebel Living
13 151 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Celý popis

Unikátní jídelní stůl Adelaide se snadno stane středem pozornosti ve vašem interiéru. Deska stolu je vyrobena z masivního akátového dřeva a šedé barvě a se zachováním hrany stromu. Desku doplňuje černě lakovaná kovová podnož ve tvaru písmene „X“ a společně tak tvoří moderní kombinaci s nádechem průmyslového designu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 160 cm. Výška 77 cm. Hloubka 89 cm. Tloušťka desky 3,5 cm. Rozměry podnože 7,5×7,5 cm. Deska Masivní akátové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. .