Moebel Living Dubový toaletní stolek Sterma 110 x 55 cm

Nadčasový design toaletního stolku Sterma vás zaujme na první pohled. Deska stolku z MDF v odstínu dubu je doplněna o praktickou... více informací »
Moebel Living Dubový toaletní stolek Sterma 110
Značka: Moebel Living
7 047 Kč
Přejít do obchodu »
Nadčasový design toaletního stolku Sterma vás zaujme na první pohled. Deska stolku z MDF v odstínu dubu je doplněna o praktickou...

Nadčasový design toaletního stolku Sterma vás zaujme na první pohled. Deska stolku z MDF v odstínu dubu je doplněna o praktickou zásuvku, kam snadno uložíte svůj inventář. Celkový vzhled pak doplňují černé kovové podnože ve tvaru X a podtrhují tak jeho průmyslový vzhled.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 110 cm. Výška 76 cm. Hloubka 55 cm. Deska Dubová dýha. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dýha. . . . Hodně žádaný výrobek lze sehnat bezstarostně tady na našich stránkách v oblíbené rubrice toaletní stolky! Nyní pořídíte podobné zboží z této sekce za internetové ceny.

Tento velmi oblíbený kus Moebel Living Dubový toaletní stolek Sterma 110 x 55 cm od spolehlivé značky Moebel Living máte možnost dostat zde nyní za parádní cenu! Produkt momentálně prodáváme za 7 047 Kč.