Moebel Living Dubový rohový pracovní stůl Presa 130 x 46 cm

Kvalitní a levný produkt je k dostání přímo tu na našich stránkách ve známé kategorii psací stoly! Nyní můžete koupit jiné... více informací »
Moebel Living Dubový rohový
Značka: Moebel Living
7 330 Kč
Přejít do obchodu »
Kvalitní a levný produkt je k dostání přímo tu na našich stránkách ve známé kategorii psací stoly! Nyní můžete koupit jiné...

Kvalitní a levný produkt je k dostání přímo tu na našich stránkách ve známé kategorii psací stoly! Nyní můžete koupit jiné výrobky z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. V očích zákazníků popupární značka Moebel Living dodává prvotřídní zboží

Designový pracovní stůl Presa v průmyslovém stylu si zkrátka zamilujete. Pracovní deska z MDF v přírodním dubovém odstínu vytváří s černě lakovanou kovovou konstrukcí trendy kontrast. Stůl Presa nabízí také praktický úložný prostor ve formě dvou zásuvek, kam pohodlně uložíte svůj inventář. Doplnit jej můžete dalšími produkty ze stejnojmenné série.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Šířka 130 cm. Výška 76 m. Hloubka 46 cm. Deska Dubová dýha. Konstrukce Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dýha. . . .

Tento neodolatelný produkt Moebel Living Dubový rohový pracovní stůl Presa 130 x 46 cm od top výrobce Moebel Living pohodlně pořídíte v naší nabídce za outletovou cenu! Nyní lze objednat jen za 7 330 Kč.