Moebel Living Černý masivní dřevěný toaletní stolek Balton 125 x 40 cm

Unikátní toaletní stolek Balton zaujme na první pohled svým barokním vzhledem. Stolek je ručně vyráběný z masivního dřeva,... více informací »
Moebel Living Černý masivní dřevěný toaletní
Značka: Moebel Living
11 212 Kč
Přejít do obchodu »
Unikátní toaletní stolek Balton zaujme na první pohled svým barokním vzhledem. Stolek je ručně vyráběný z masivního dřeva,...

Unikátní toaletní stolek Balton zaujme na první pohled svým barokním vzhledem. Stolek je ručně vyráběný z masivního dřeva, které je natřeno elegantní černou barvou. Celkový barokní vzhled vyzdvihují zlatě natřené květinové ornamenty a nabízí tak dokonalý barevný kontrast, který si zkrátka zamilujete. Ať už  stolek Balton umístíte ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo třeba na chodbě, poskytne vám praktický úložný prostor a podtrhne vaši individualitu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 125 cm. Výška 75,5 cm. Hloubka 40 cm. Deska Masivní dřevo. podnož Masivní dřevo. Materiál Dřevo masiv. . . . . Vynikající produkt můžete sehnat právě zde tady a teď na našem webu v sekci toaletní stolky. Pořiďte si akční zboží z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Známý výrobce Moebel Living může nabídnout kvalitní zboží. Naše nabídka je široká, máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele Moebel Living. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Moebel Living Černý masivní dřevěný toaletní stolek Balton 125 x 40 cm od dodavatele s dobrým jménem Moebel Living je k dostání zde nyní za báječnou cenu. Nyní lze objednat jen za 11 212 Kč.