Moebel Living Černý kovový regál Presa 78 cm

Designový regál Presa v průmyslovém stylu si zkrátka zamilujete. Jednotlivé police z MDF v přírodním dubovém odstínu vytváří... více informací »
Moebel Living Černý kovový regál
Značka: Moebel Living
4 807 Kč
Přejít do obchodu »
Designový regál Presa v průmyslovém stylu si zkrátka zamilujete. Jednotlivé police z MDF v přírodním dubovém odstínu vytváří...

Designový regál Presa v průmyslovém stylu si zkrátka zamilujete. Jednotlivé police z MDF v přírodním dubovém odstínu vytváří s černě lakovanou kovovou konstrukcí trendy kontrast. Regál Presa perfektně doplní zejména interiéry v industriálním stylu,

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Šířka 110 cm. Výška 78 cm. Hloubka 29 cm. Konstrukce Černě lakovaný kov. Police MDF, folie. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Kov. Materiál MDF. .
Neodolatelný kus dostanete bez problémů tady u nás v sekci regály a poličky! Získejte akční produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další produkty značky Moebel Living. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Moebel Living vás obohatí o špičkové zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Exkluzivní výrobek Moebel Living Černý kovový regál Presa 78 cm od výrobce Moebel Living můžete získat u nás teď trvale výhodně. Právě teď jen za 4 807 Kč.