Moebel Living Černá masivní mangová skříň Ciel 70 cm

Jedinečná skříň Ciel vás na první pohled zaujme opravdu propracovaným designem. Korpus skříně z masivního mangového dřeva je... více informací »
Moebel Living Černá masivní mangová skříň Ciel
Značka: Moebel Living
18 637 Kč
Přejít do obchodu »
Jedinečná skříň Ciel vás na první pohled zaujme opravdu propracovaným designem. Korpus skříně z masivního mangového dřeva je...

Jedinečná skříň Ciel vás na první pohled zaujme opravdu propracovaným designem. Korpus skříně z masivního mangového dřeva je z vnější v černém provedení, které perfektně kontrastuje s kovovou podnoží a detailně propracovanými úchyty ve tvaru křídel ve zlaté barvě. Vnitřek skříně je ponechán v přírodním odstínu dřeva a rozdělen do několika polic, které nabízí praktický úložný prostor. Skříň Ciel perfektně doplní nejen moderní interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

Další parametry: Šířka 70 cm. Výška 140 cm. Hloubka 45 cm. Korpus Masivní mangové dřevo. Madla Masivní mangové dřevo. Podnož Zlatě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. . . Tento kvalitní a levný produkt lze pořídit právě nyní tady na našem webu v rubrice skříně a komody. Nyní koupíte vyjímečné produkty z naší sekce za internetové ceny. Známá značka Moebel Living svým zákazníkům dodává skvělý sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento unikátní výrobek Moebel Living Černá masivní mangová skříň Ciel 70 cm od oblíbené značky Moebel Living pohodlně dostanete tady teď za outletovou cenu! Cena od 18 637 Kč.