Homie.cz

Moebel Living Černá mangová vinotéka Remus 141 x 95 cm

Hodně oblíbený kus Moebel Living Černá mangová vinotéka Remus 141 x 95 cm od top výrobce Moebel Living snadno můžete získat tady teď právě skutečně levně! Produkt koupíte teď u nás za 30 768 Kč.
EAN: 4250243591841
Moebel Living Černá mangová vinotéka Remus 141 x
Celý popis

Masivní mangová vinotéka Remus je výjimečným prvkem do každého interiéru. Určitě zaujme na první pohled svým pečlivým ručním zpracováním, efektivním zdobením na černých dvířkách i podnoží ze zlatého kovu. Vnitřní uspořádání je velmi praktické, a tak najdete místo pro vaši oblíbenou lahev, uložení skleniček nebo menších doplňků. Svým výrazným designem se tato vinotéka stane jedním z nejhlavnějších prvků interiéru.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 141 cm. Šířka 95 cm. Hlloubka 42 cm. Podnož Lakovaný kov (zlatá). Korpus Mangové dřevo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. . . .