Moebel Living Bílý kovový konferenční stolek Fily 41 x 41 cm

Konferenční stolek Fily zaujme svým tvarem i zajímavou barevnou kombinací zlaté a bílé barvy. Kvalitní drátěná... více informací »
Moebel Living Bílý kovový konferenční
Značka: Moebel Living
2 322 Kč
Přejít do obchodu »
Konferenční stolek Fily zaujme svým tvarem i zajímavou barevnou kombinací zlaté a bílé barvy. Kvalitní drátěná...

Konferenční stolek Fily zaujme svým tvarem i zajímavou barevnou kombinací zlaté a bílé barvy. Kvalitní drátěná podnož poskytuje stolku stabilitu, avšak po odejmutí bílé kovové desky nabízí rovněž praktický úložný prostor na časopisy, deku, či polštář. Stolek Fily vynikne v moderním vzdušném interiéru, ve kterém se stane neotřelým doplňkem.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Šířka 41 cm. Výška 33 cm. Hloubka 41 cm. Deska Bíle lakovaný kov. Podnož Zlatě lakovaný kov. Barva Bílá. Barva Zlatá. Materiál Kov. . . Unikátní a oblíbený kus Moebel Living Bílý kovový konferenční stolek Fily 41 x 41 máte možnost dostat zrovna na stránkách umístěný v kategorii stolky do obývacího pokoje! Připravili jsme pro vás podobné produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu. U zákazníků oblíbená značka Moebel Living dlouhodobě nabízí špičkový sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další skvělé zboží od dodavatele Moebel Living. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený kus Moebel Living Bílý kovový konferenční stolek Fily 41 x 41 cm s osvědčenou značkou Moebel Living jednoduše pořídíte u nás právě za nejnižší cenu. Nyní můžete mít za 2 322 Kč.