Moebel Living Bílá stojací lampa Moon

Jedinečná stojací lampa Moon vnese do vašeho interiéru moderní prvek s elegantním designem. Velké kulaté stínidlo je vyrobeno z... více informací »
Moebel Living Bílá stojací lampa Moon
Značka: Moebel Living
5 695 Kč
Přejít do obchodu »
Jedinečná stojací lampa Moon vnese do vašeho interiéru moderní prvek s elegantním designem. Velké kulaté stínidlo je vyrobeno z...

Jedinečná stojací lampa Moon vnese do vašeho interiéru moderní prvek s elegantním designem. Velké kulaté stínidlo je vyrobeno z vysoce kvalitních manilských konopných nití (abaka) a vyzařuje ve svém okolí teplé světlo, čímž vytváří atmosféru pohody a relaxace. Díky modernímu vzhledu a nevšednímu materiálovému zpracování se světlo Moon skvělé hodí do soukromých, ale i komerčních prostor nadčasově vybavených kaváren a hotelů.

Pozn.: žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Šířka 185 cm. Výška 205 cm. Hlubka 45 cm. Světelný zdroj E27 max. 60 wattů. Podstava Mramor. Stínidlo Konopí Manila, abaka. Barva Bílá. Barva Stříbrná. Materiál Látka. Materiál Kov.
Ve slevě produkt Moebel Living Bílá stojací lampa Moon máte možnost nakoupit teď u nás v populární sekci stojací lampy! Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z naší rubriky za super ceny.

Výjimečný a žádaný kus Moebel Living Bílá stojací lampa Moon od výrobce Moebel Living je k dostání aktuálně se slevou. Akční ceny od 5 695 Kč.