Moebel Living Bílá stojací lampa Belami

Stojací lampa Belami v bílé barvě se stříbrnými detaily je vhodná do moderních i klasicky laděných interiérů. Základna z... více informací »
86Moebel Living Bílá stojací lampa Belami
Značka: Moebel Living
2 524 Kč
Přejít do obchodu »
Stojací lampa Belami v bílé barvě se stříbrnými detaily je vhodná do moderních i klasicky laděných interiérů. Základna z...

Stojací lampa Belami v bílé barvě se stříbrnými detaily je vhodná do moderních i klasicky laděných interiérů. Základna z bílého mramoru zajistí lampičce stabilitu a svým jednoduchým designem vás zkrátka okouzlí.

Pozn.: Žárovka není součástí balení. 

Další parametry: Šířka 87 cm. Výška 157 cm. Hloubka 25 cm. Délka napájecího kabelu 200 cm. Světelný zdroj E27 max. 60 wattů. Stínidlo Akryl. Rám Kov. Podstava Mramor. Barva Bílá. Materiál Plast. Tento exkluzivní produkt Moebel Living Bílá stojací lampa Belami můžete pořídit teď tady na našich stránkách ve známé sekci stojací lampy. Najděte si jiné produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu.

Unikátní produkt Moebel Living Bílá stojací lampa Belami od značky s dobrým jménem Moebel Living jednoduše naleznete v naší aktuální nabídce za příznivou cenu! Cena již od 2 524 Kč.