Moebel Living Achátový odkládací stolek Linex 35 cm

Stolek Linex je elegantní a vysoce moderní odkládací stolek. Je tvořený leštěnou achátovou deskou a kovovou konstrukcí zlaté... více informací »
Moebel Living Achátový odkládací stolek Linex
Značka: Moebel Living
7 123 Kč
Přejít do obchodu »
Stolek Linex je elegantní a vysoce moderní odkládací stolek. Je tvořený leštěnou achátovou deskou a kovovou konstrukcí zlaté...

Stolek Linex je elegantní a vysoce moderní odkládací stolek. Je tvořený leštěnou achátovou deskou a kovovou konstrukcí zlaté barvy. Achát ve spojení s kovem tvoří velice zajímavou a jemnou materiálovou kombinaci. Stolek Linex bude svým designem výborně dotvářet a ozvláštňovat moderně řešené prostory s minimalistickými prvky a propůjčí danému interiéru svou jedinečnost

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Další parametry: Šířka 35 cm. Výška 62 cm. Hloubka 35 cm. Tloušťka desky 2 cm. Deska Achát (polodrahokam), leštěný. Podnož Zlatě lakovaný kov. Barva Pestrá. Materiál Mramor. . .
Tento designový produkt Moebel Living Achátový odkládací stolek Linex 35 je k dispozici právě zde tady u nás v populární kategorii toaletní stolky. Najděte si ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další skvělé kousky značky Moebel Living. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Moebel Living Achátový odkládací stolek Linex 35 cm od spolehlivé značky Moebel Living snadno seženete ještě dnes ve výprodejové akci. Levně za 7 123 Kč.