Modrý koberec Universal Bukit, 120 x 170 cm

Kolekce Bukit je protkána rustikálním stylem s bohémskou duší. Správně zvolený koberec pak není pouze tepelnou a zvukovou... více informací »
Modrý koberec Universal Bukit
Značka: Universal
1 890 Kč
Přejít do obchodu »
Kolekce Bukit je protkána rustikálním stylem s bohémskou duší. Správně zvolený koberec pak není pouze tepelnou a zvukovou...

Kolekce Bukit je protkána rustikálním stylem s bohémskou duší. Správně zvolený koberec pak není pouze tepelnou a zvukovou izolací, může být i skutečnou designovou výsadou, která bude každý den potěchou pro vaše oko. Tento kousek umně sjednotí místnosti, ať už v moderním nebo klasickém rázu.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Tento akční a ve slevě kousek jde sehnat již dnes tady na stránkách ve známé sekci koberce! Nyní si můžete pořídit parádní zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny! Značka Universal pro své zákazníky prodává velmi kvalitní výrobky.

Nový výrobek Modrý koberec Universal Bukit, 120 x 170 cm od známé kvalitní značky Universal jde koupit teď za mimořádně nízkou cenu. Nyní za 1 890 Kč.