Modro-bílý venkovní koberec Ragami Kahira, 120 x 170 cm

Dodejte vaším venkovním prostorům na pohodlnosti a útulnosti. Koberce od značky Ragami jsou díky nenáročné údržbě a vysoké... více informací »
Modro-bílý venkovní koberec Ragami Kahira
Značka: Ragami
1 790 Kč
Přejít do obchodu »
Dodejte vaším venkovním prostorům na pohodlnosti a útulnosti. Koberce od značky Ragami jsou díky nenáročné údržbě a vysoké...

Dodejte vaším venkovním prostorům na pohodlnosti a útulnosti.

Koberce od značky Ragami jsou díky nenáročné údržbě a vysoké odolnosti proti oděru ideální nejen do interiéru, ale i exteriéru. Na praktičnosti dodá i jejich oboustrannost, v jednom koberci se tak skrývají rovnou dvě barevná provedení.

Velmi prodávaný kousek Modro-bílý venkovní koberec Ragami Kahira, 120 x 170 cm máte možnost sehnat právě nyní tady na našem webu umístěný v kategorii zahrada! Vyhledejte si ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu. Značka Ragami dlouhodobě poskytuje špičkové produkty U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další kousky od značky Ragami. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Modro-bílý venkovní koberec Ragami Kahira, 120 x 170 cm od značky se skvělou pověstí Ragami lze sehnat právě skutečně levně. Ceny od 1 790 Kč.