Modré elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 180 x 200 cm

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto... více informací »
87Modré elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP
Značka: HIP
999 Kč
Přejít do obchodu »
Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto...

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály.

Důkazem je i toto prostěradlo v zemité barvě z kolekce Cotton. Díky bavlněnému saténu se pyšní lesklým a na dotek hebkým povrchem či termoregulačními schopnostmi. Zatímco v létě příjemně ochladí, v zimě naopak spolehlivě zahřeje a vy se tak budete budit příjemně odpočatí při kterémkoliv ročním období.


Ve slevě výrobek Modré elastické prostěradlo z bavlněného saténu lze pořídit právě tu na webu ve známé sekci prostěradla. Nyní můžete najít ještě ostatní kusy ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tento vyjímečný výrobce HIP pro své zákazníky prodává kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Modré elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 180 x 200 cm od značky HIP můžete sehnat zrovna dneska za outletovou cenu! Za bezkonkureční cenu 999 Kč.