Modrá rohová pohovka Cosmopolitan Design Bali, levý roh

Prostorná modrá pohovka Bali potěší každého milovníka pohodlí a glamour designu. Její elegantní povrch je tvořen strukturovanou... více informací »
Modrá rohová pohovka Cosmopolitan Design Bali
Prostorná modrá pohovka Bali potěší každého milovníka pohodlí a glamour designu. Její elegantní povrch je tvořen strukturovanou...

Prostorná modrá pohovka Bali potěší každého milovníka pohodlí a glamour designu. Její elegantní povrch je tvořen strukturovanou tkaninou z kvalitních polyesterových vláken. Díky nim je struktura pohovky robustní a zároveň jemná a příjemná na dotek.

Poznámka: Součástí balení jsou dva dekorativní polštáře s rozměry 54 x 17 x 17 cm. Lze kombinovat i s Bali podnožkou.

Objevujte detaily s Cosmopolitan Design:

Kvalitní produkt Modrá rohová pohovka Cosmopolitan lze zakoupit jednoduše tady a teď na našich stránkách v populární sekci sedací soupravy! Nyní můžete najít ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice v akci! To však není vše, nebojte, máme toho více! U nás najdete více produktů od výrobce Cosmopolitan design. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední značka Cosmopolitan design dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní sortiment. Udělejte si radost.

Tento kvalitní a levný produkt Modrá rohová pohovka Cosmopolitan Design Bali, levý roh pocházející od značky Cosmopolitan design můžete získat zrovna za outletovou cenu! Akční ceny již od 38 900 Kč.