MEVA Univerzální hořák + 4 ks kartuše KP18004

Balení univerzálního vařiče se 4 kartušemi je určeno nejen pro kutily a řemeslníky, ale lze jej využít například i v kuchyni k flambování.... více informací »
MEVA Univerzální hořák + 4 ks
Značka: 4Home
699 Kč
Přejít do obchodu »
Balení univerzálního vařiče se 4 kartušemi je určeno nejen pro kutily a řemeslníky, ale lze jej využít například i v kuchyni k flambování....

Balení univerzálního vařiče se 4 kartušemi je určeno nejen pro kutily a řemeslníky, ale lze jej využít například i v kuchyni k flambování. Hořák má piezoelektrické zapalování a po 20 sekundovém předehřevu je možné s ním pracovat v jakékoliv poloze. Výhodou tohoto hořáku je nízká spotřeba. tichý provoz a ověřený konstrukce. Piezoeletrické zapalování – Jednoduché zapálení plynu po zmáčknutí tlačítka. Pomocí nárazu na piezoelektrický krystal se vytvoří jiskra, která zapálí plyn.Vlastnosti a specifikace:

spotřeba – 120 g/hodina
typ kartuše: 227 g typ KP02002
orientační teplota plamene: 1400 – 1600 °C
předpokládaná výdrž kartuše 227 g: 1 hodina 40 minut
Hodně prodávaný produkt MEVA Univerzální hořák + můžete koupit rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii outdoorové vařiče. Získejte parádní produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci. Přední výrobce 4Home má ve stále nabídkce kvalitní sortiment To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další prověřené produkty značky 4Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek MEVA Univerzální hořák + 4 ks kartuše KP18004 od známého výrobce Designový nábytek máte možnost pořídit v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Výhodně teď u nás za 699 Kč.