Homie.cz

Olivově zelená rohová pohovka MESONICA Kobo, pravý roh

Často hledaný kus Olivově zelená rohová pohovka MESONICA Kobo, pravý roh od našeho výrobce MESONICA lze pořídit aktuálně na webu za outletovou cenu. Akční ceny již od 33 990 Kč. EAN: AF193021299
Olivově zelená rohová pohovka MESONICA Kobo
Přejít do obchodu »
Značka: MESONICA
33 990
Celý popis

Vymazlený design, prvotřídní materiál a precizní zpracování. To všechno jsou vlastnosti kousků z kolekce Kobo. Hřejivý materiál připomínající na dotek vlnu kontrastuje s kovovými nohami a hodí se do všech domácností, kde panuje pohodová atmosféra. Tak se uvelebte po dlouhém dni s šálkem čaje, zachumlejte se pod deku a užívejte si odpočinek na té nejpohodlnější pohovce.

O značce MESONICA
MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.